MENTSÜNK MEG TIZENHÁROM ÉLETET!

Ebben a mai különösen veszélyes helyzetben felértékelődik minden segítség! Az életek megmentéséhez tettek kellenek! Rajtunk a sor! Segítsen, hogy segíthessünk!

Tisztelt Dunavarsányi Polgárok!

Az állampolgárok hősies helytállása családjukon belül, munkahelyükön és a civil szervezetekben ma, a vírus pusztítása idején példa értékű. Legyen így Városunkban is! Most arra kérjük Önöket, hogy fogjon össze Dunavarsány!
Október 7-i véradásunk az Aradi Vértanúk Napja után egy nappal, nem csupán jelképes gesztus, de hús-vér valóság: szükség van arra, hogy életeket menthessünk akkor, amikor még nem késő. Bármelyikünk kerülhet abba a helyzetbe, hogy vérre lesz szüksége. Tennünk kell és ez mindannyiunk közös felelőssége!

Városunkban cirka 9000-en élünk és mindössze 48 véradóra lesz most szükségünk! Ne maradjanak ki az összefogásból!
Regisztráció: cicpestmegye@gmail.com
A véradáson oklevéllel, ajándék tollal és terített asztallal készülünk!

„Ne engedjünk a 48-ból!”

Nagyné dr. Csobolyó Eszter